Акумулятори Varta Silver Dynamic

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Varta Silver Dynamic - новий рівень надійності та потужності

Компанія Varta, що має понад 130-річну історію, нещодавно представила на ринку України свою нову преміальну лінійку автомобільних стартерних акумуляторів Silver Dynamic. Ці інноваційні акумулятори поєднують в собі передові німецькі технології та багаторічний досвід компанії у виробництві високоякісних акумуляторів для автомобілів.

Технологія Silver Dynamic: що робить ці акумулятори особливими

Головною відмінністю нової лінійки Varta Silver Dynamic є унікальна технологія динамічного срібла Silver Dynamic Power. Вона забезпечує потужніший струм запуску двигуна та подовжений термін служби акумулятора. Технологія динамічного срібла полягає у використанні спеціальної срібної пластини Silver Activator, яка поміщена всередині акумулятора. Вона оптимізує внутрішні хімічні процеси та забезпечує максимальну ефективність роботи акумулятора. Срібна пластина значно збільшує початковий струм запуску. В критичні моменти старту двигуна, коли потрібна максимальна потужність, акумулятори Silver Dynamic здатні віддавати потужні струмові імпульси тривалістю до 10 секунд.

Переваги акумуляторів Varta Silver Dynamic:

  • - Потужний стартовий струм для 100% гарантованого запуску двигуна
  • - Підвищена стійкість до глибоких розрядів
  • - Подовжений термін служби акумулятора
  • - Максимальна ємність та ефективність роботи
  • - Технологія динамічного срібла Silver Dynamic Power

Високоякісні комплектуючі та матеріали

Крім інноваційної технології Silver Dynamic Power, преміальна серія Varta Silver Dynamic використовує лише високоякісні комплектуючі та матеріали від перевірених європейських постачальників. Корпус та кришка акумуляторів виготовляються з міцного поліпропілену, стійкого до ударів, вібрацій та температурних коливань. Всередині встановлені надійні свинцево-кальцієві пластини зі збільшеною товщиною та оптимізованою структурою активної маси. Завдяки цьому акумулятори Varta Silver Dynamic мають великий ресурс роботи та довгий термін служби.

Якщо Вам потрібен надійний та потужний автомобільний акумулятор з тривалим терміном служби, нова лінійка Varta Silver Dynamic - ідеальний вибір. Завдяки передовій технології Silver Dynamic PowerFrame ці акумулятори забезпечують гарантований запуск двигуна навіть в складних умовах. Вони відмінно справляються з високими стартовими струмами та демонструють підвищену стійкість до глибоких розрядів. Якщо Вам потрібен акумулятор для Вашого авто з максимальною потужністю, надійністю та довговічністю - обирайте новинку від Varta Silver Dynamic. Це втілення передових німецьких технологій та багаторічного досвіду у сфері акумуляторів для автомобілів.

Особливості конструкції акумуляторів Varta Silver Dynamic

Акумулятори преміальної серії Silver Dynamic мають класичну конструкцію з поліпропіленовим корпусом прямокутної форми та опуклою пробкою. Конструкція корпусу дозволяє легко та швидко здійснювати заміну акумулятора. Контактні виводи виготовлені зі свинцево-кальцієвого сплаву з додаванням міді та нікелю. Вони мають великий переріз для забезпечення мінімального падіння напруги при протіканні великих струмів. Надійне болтове кріплення виводів унеможливлює їх самовідгвинчування. Герметична конструкція з комбінованими пробками дозволяє зводити до мінімуму витік електроліту та запобігає потраплянню пилу і бруду всередину. Щільна посадка клем дає можливість встановлювати акумулятор в будь-якому положенні без втрати герметичності. Лінійка Varta Silver Dynamic включає моделі ємністю від 52 до 110 ампер-годин. Є акумулятори під всі поширені типи автомобілів - від невеликих хетчбеків до потужних позашляховиків і мікроавтобусів.

Купити Varta Silver Dynamic в мережі Topcar

Купуючи акумулятор Varta Silver Dynamic в мережі акумуляторів Topcar Ви отримуєте гарантію того, що акб буде дійсно якісний та надійний, також відповідатиме усім сертифікатам якості. Тільки у нас Ви зможете отримати безкоштовне сервісне обслуговування, перевірку вашого авто на витік току та чистку підкапотного простору. Кваліфіковані спеціалісти завжди правильно та швидко підберуть Вам Varta Silver Dynamic для Вашого автомобіля.