допомога спеціаліста

Підбір акумулятора за маркою автомобіля

Автомобільний акумулятор, як би це не звучало,- один з основних компонентів, від якого залежить безперебійна робота всієї електросистеми транспортного засобу. Саме акумулятор забезпечує запуск двигуна, живлення стартера, генератора, освітлення, сигналізації та багатьох інших приладів. На жаль, будь-який акумулятор поступово старіє та втрачає свої технічні характеристики. Тому для надійної роботи автомобіля його необхідно періодично замінювати на новий.

Тому саме якісний підбір акумулятора, що оптимально допоможе з автомобільним акб для автомобіля Ви зможете знайти саме у нас на сайті.

Підібрати надійний автоакумулятор для свого авто

Мережа магазинів TOPCAR має на своїх полицях широкий вибір якісних акумуляторів надійних та відомих виробників. У нашому електронному каталозі представлено велику кількість акумуляторів для легкових та вантажних автомобілів, автобусів, спецтехніки, що робить підбір акумулятора на Ваше авто дуже легким і не вимагає додаткових знань.

Ми розробили зручну систему підбору акумуляторів, що дозволяє швидко знайти потрібну модель саме для вашого авто. Просто вкажіть марку і модель свого автомобіля – і система відобразить всі сумісні варіанти акумуляторів з сумісними технічними характеристиками.

Регулярна заміна автоакумулятора - запорука безперебійної роботи автомобіля.

Мережа магазинів TOPCAR, має на своїх складах широку лінійку автомобільних акумуляторів. Саме це робить вибір клієнта дуже легким, так як обирати серед провідних світових брендів за доступними цінами дуже легко! Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант саме для вашого автомобіля з урахуванням усіх його особливостей.

Ми пропонуємо зручний сервіс з підбору та купівлі надійних автомобільних акумуляторів провідних брендів:

  • 🔋 Автоматичний підбір за моделлю вашого авто
  • 🔋 Широка модельна лінійка відомих виробників
  • 🔋 Висока якість за оптимальною ціною
  • 🔋 Гарантія 12-24 місяців на всю продукцію
  • 🔋 Знижки для постійних клієнтів
  • 🔋 Кваліфіковані консультації експертів

Замовте якісний автоакумулятор для свого автомобіля вже сьогодні! Наші фахівці допоможуть зробити правильний вибір.

Підбір автомобільного акумулятора здійснюється за кількома ознаками:

Враховуйте рекомендації виробника авто

Кожен автовиробник в специфікаціях до конкретної моделі автомобіля зазначає заводські параметри акумулятора, а саме: розміри корпуса, ємність, величину стартового струму, полярність тощо. Обов’язково враховуйте ці дані роблячи підбір нового акумулятора для вашого авто.

Звертайте увагу на ємність акумулятора

Ємність акумулятора вказується в ампер-годинах (Ah) і показує, скільки енергії може накопичити пристрій. Чим вище цей показник, тим довше акумулятор зможе забезпечувати стабільну роботу стартера і електрообладнання, особливо в зимовий період.

Підбір за оптимальним стартовим струмом

Стартовий (пусковий) струм визначає здатність акумулятора запускати двигун вашого конкретного автомобіля. Недостатня величина пускового струму ускладнить запуск двигуна, особливо це відчуватиметься в жару та холод. Ретельно робіть підбір акумулятора за пусковим струмом з урахуванням технічних характеристик вашої машини.

Зважайте на габаритні розміри акб

Розміри корпуса автоакумулятора мають чітко відповідати технічним вимогам конкретної моделі автомобіля. Інакше він просто не встановиться на штатне місце під капотом. Перевіряйте сумісність габаритних параметрів.

Обирайте правильну полярність

Підбір акумулятора за полярністю, теж не мало важний аспект. Буває вона пряма (мінус) і зворотня (плюс). Помилка з полярністю може вивести з ладу всю електросистему автомобіля, тому приділяйте увагу вибору правильного типу акб, та правильному встановленню.

Віддавайте перевагу відомим брендам

Найбільш надійними є автоакумулятори від перевірених брендів: Varta, TAB, GROM, Topcar, Fiamm, Exide, Topla, MaxPower, TurboMax, Sebang, Vega, Mutlu тощо. Виробники зі світовим ім’ям гарантують стабільно високу якість своєї продукції. Сподіваємося, ці корисні поради допоможуть вам зробити якісний підбір автомобільного акумулятора, який послужить вірою і правдою багато років! Наші менеджери завжди зроблять якісний підбір акумулятора на усі типи автомобілей за короткий час, та відправлять акумулятор Вам доставкою в цей же день.