Автомобільні інвертори

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Автомобільні інвертори - надійне джерело живлення в дорозі

Якщо ви часто подорожуєте на авто, то напевно стикалися з ситуацією, коли під час поїздки розряджаються гаджети - смартфон, планшет чи ноутбук. Адже розеток в авто немає, а заряду акумулятора не вистачає надовго. Ідеальним рішенням в такому разі буде автомобільний інвертор.

Інвертор для авто (автомобільний інвертор) - це пристрій, який перетворює постійний струм акумулятора автомобіля (12V) в змінний (220V). Саме такий струм потрібен для живлення побутової техніки та електроніки в авто.

Переваги використання авто інвертора:

 • Можливість заряджати будь-яку мобільну техніку та гаджети під час подорожі
 • Живлення побутових приладів, таких як холодильники, лампи, обігрівачі тощо в кемперах та житлових автофургонах
 • Незалежність від мережі в дорозі
 • Економія коштів на додаткових акумуляторах

Принцип роботи авто інверторів

Автомобільні інвертори мають вбудований трансформатор, який змінює рівень напруги з 12/24 вольт на 220 вольт. Також вони мають фільтри для покращення якості вихідного сигналу і мікросхеми керування для стабілізації параметрів змінного струму.

Ключові параметри при виборі автомобільного інвертора:

 1. Потужність. Визначає скільки електроенергії інвертор може віддавати підключеним пристроям. Потужності інверторів для авто становлять від 100 до 3000 Вт.
 2. Тип вихідного сигналу. Бувають модифікована синусоїда і чиста синусоїда. Чиста синусоїда забезпечує максимально якісний сигнал, необхідний для високотехнологічних пристроїв.
 3. Напруга вхідна/вихідна. Стандартно 12/24В / 220В або 110В.
 4. ККД інвертора. Показує відсоток корисної потужності на виході. Чим він вище, тим менше енергії витрачається даремно у вигляді тепла.
 5. Захист від перенавантажень, короткого замикання, перегріву.

ТОП-3 авто інверторів в ТОРКАR за вигідною ціною

 1. Автомобільний інвертор 150 Вт + 3USB Digital. Якісний інвертор, який має 3 USB та усі доступні виходи для 220В для зручності заряду. Використовується здебільше для заряду телефонів на ноутбуків.
 2. Автомобільний інвертор Car Power 300W. Підходить для живлення невибагливої техніки. Захистить від перевантаження, перегріву та короткого замикання. Має алюмінієвий корпус. Приємний на дотик. Можна використовувати як для ноутбуків, зарядних пристроїв для телефонів, так і для електро-термосів, підігріву.
 3. Інвертор Power Inverter 500W 12v 220v. Інвертор на базі мікросхеми нового. Має вбудований потужний охолоджувач з незалежною подачею повітря. Якісні показники забезпечують стійку роботу приладу.

Автомобільні інвертори торговельної марки TOPCAR відрізняються стабільністю параметрів вихідного сигналу і довговічністю. До кожної моделі додається інструкція з налаштування та підключення. Також є післяпродажне обслуговування - всі несправності усуваються безкоштовно.Купити інвертор для авто з найкращим співвідношення ціни та якості можна в інтернет-магазині TOPCAR або завітавши до одного з наших магазинів.