Акумулятори Topcar Expert (Топкар Експерт)

pick the right car battery by car model
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Акумулятори Topcar Expert від українського виробника Мегатекс - надійність та висока якість

Акумулятор є важливим елементом будь-якого транспортного засобу. Саме від його працездатності залежить, як швидко заведеться автомобіль вранці та чи зможе він безперебійно функціонувати взимку. Український завод-виробрик Мегатекс пропонує широкий асортимент автомобільних акумуляторів. Автомобільний акумулятор Topcar Expert – бюджетна лінійка акумуляторів Topcar, відрізняється своєю ціною та якістью, довговічністю та оптимальним співвідношенням, що впливає на вибір покупця в більшій мірі. Завод Мегатекс розташований в Україні та оснащений сучасним європейським обладнанням. Це забезпечує виробництво якісної продукції, що відповідає європейським стандартам. Акумулятори Topcar Expert пройшли незалежні випробування та сертифіковані за стандартом ISO 9001.

Асортимент Topcar Expert включає акумулятори для легкових та вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, сільськогосподарської техніки тощо. Модельний ряд охоплює класичні свинцево-кислотні акумулятори розраховані для нашого регіону, що робить аккумулятори Topcar Expert адаптованими для українських погодних умов та якості доріг. Акумуляторна лінійка Topcar Expert представлена широкою доступною ємністю - від 60 до 190 ампер-годин.

Переваги акумуляторів Topcar Expert:

  1. Висока надійність та довговічність завдяки якісним матеріалам та сучасним технологіям
  2. Стійкість до низьких температур
  3. Підвищена стійкість до глибоких розрядів
  4. Високий пусковий струм, що забезпечує легкий запуск двигуна навіть у складних умовах
  5. Екологічно чисте виробництво без шкідливих викидів
  6. Сучасний дизайн корпуса
  7. Оптимальне співвідношення ціна/якість

Акумулятори Topcar Expert - надійний вибір для вашого автомобіля. Купуйте якісні українські автомобільні батареї з гарантією від виробника тільки в офіційних магазинах з продаж акумуляторів Topcar!